Size bir telefon kadar yakınız
0532 308 58 13

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

28.10.2021
15 görüntülenme
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde uzman İskender profesyonel Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunar. Sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İskender Nakliyat firması sigortalı hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu sayede güvenilir ve garantili Ataşehir ev taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir bölgesin’e taşınmak istiyorsanız veya Ataşehir bölgesin’den taşınmak istiyorsanız firmamıza başvura bilirsiniz. Firmamız evden eve eşya taşıma hizmetini uzman kadrosu ve kaliteli malzemeleri ile garantili olarak sunmaktadır. Ataşehir’de nakliyat hizmetini stressiz ve güvenli bir şekilde almak istiyorsanız firmamız ile iletişime girebilirsiniz. Firmamız ekonomik nakliye fiyatları ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

ambalajlama

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız sizlere hizmet sunarken eşyaların güvenliği hakkında  ve kaliteli bir hizmet alacağınız konusunda garanti verir. Bu garantiyi yılların deneyimine ve uzman kadromuza güvenerek veriyoruz. Sektördeki lider üç firmadan biri olmanın verdiği sorumluluk ile Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti garantili ve güvenli.

Nakliyat hizmetlerinde süreç şöyle işler ;

 • Firmamız ile iletişime geçtikten sonra gerekli bilgileriniz müşteri danışmanı tarafından alınır ,
 • Gerekli süreç ve taşınma için analiz yapılır ve sizler için en uygun fiyat teklifi sunulur.
 • Hizmette anlaşma sağlanır ise gerekli taşınma günü belirlenir ve ekibimiz gerekli hazırlığı yapar.
 • Sonrasında ekibimiz taşınacak evinize gelir hizmet başlamış olur. Gerekli söküm , kurulum , ambalaj ve paketleme işlemleri hepsi yapılır ,
 • Sonrasında yeni eve eşyalar garantili ve güvenli bir şekilde taşınır. Eşyalar monte edilir , yerleştirilir ve evin düzeni istediğiniz gibi oluşur.
 • Hizmet sonunda genel kontrol yaptıktan sonra ekip şefine gerekli ücret elden veya banka hesaplarımıza yapılır.

Taşınma sürecimiz tamamen pratik ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti süreci bu sayede sizler için stressiz ve sıkıntısız olarak yürütülmektedir. 

Kaliteli taşımacılık

Nakliyat Sigortası Neyi Kapsar ?

Sunduğumuz hizmetlerin tümü sigortalı olarak işlenmektedir. Bu yüzden aklınızda ” nakliyat sigortası neyi kapsıyor ? ” gibi sorular bulunduğunu tahmin ediyoruz. Nakliyat sigortası ; taşınacak evde bulunan eşyaların değerinde belirlenen ücret doğrultusunda yapılan sözleşmeye denir . Bu sözleşmede belirlenen ücret taşınma esnasında firma tarafından verilen hasarın karşılaması için kullanılır. Bu ücretler taşınacak eşyalarda değişmektedir minimum 40 BİN TL den başlamaktadır. Sunduğumuz Ataşehir Sigortalı Nakliyat hizmetinde sigorta bedeli dahildir.

En İyi Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat firmaları arasında en iyi olmak için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede verdiğimiz emeğin karşılığını en iyi şekilde alıyoruz. Ataşehir bölgesinde hizmet sunan en iyi nakliyat firması olmanın guru ile sizlere örnek teşkil eden hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülmektedir. Ayrıca firmamız aldığı tavsiyeler ile kitlesini daha çok büyütmekte ve yeni vereceği hizmetlere daha iyi hazırlanmaktadır. İskender : Kaliteyi Arayanların Firması !

Sigortalı nakliyat

Ataşehir Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Taşınma hizmeti alacakların ilk ve en önemli adımı kaliteli bir nakliyat firması bulmak olacaktır. Bu durumda bir çok kişi mağduriyete uğramaktadır. Bu yüzden bu tarz kötü durumlar ile karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken unsular bulunmaktadır. Bu unsular dikkat ederseniz eğer doğru ve kaliteli nakliyat firmasını bulabiliriniz bu sayede kaliteli bir hizmet almış olursunuz .

Dikkat etmeniz gereken unsurlar ;

 • Firmaya gelen şikayetler var mı ?
 • Nakliyat firması gerekli tüm belgelere sahip mi (k3 , kalite vb.)
 • Sektördeki tecrübesi ve hizmet kalitesi.
 • Bölgede sunduğu hizmetlerden kareler ve videolar .
 • Hizmet sunarken kullanılan malzemeler ve ekipleri .

Bu ve bu tarz durumları nakliyat firmasında bulabiliyorsanız doğru firmayı bulmuşsunuz demektir. Ayrıca firmaları seçerken aceleci davranmayın ve tüm firmalara aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. ?

evden eve taşımacılık
evden eve taşımacılık

Ayrıca bu konumda İskender Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız olarak 20 yıldan fazla tecrübeye yüzlerce referansa ve kaliteli durumlara sahibiz. Garantili ve kaliteli taşımalarda en iyi çözüm ortağınız olarak sizinleyiz. 🙂

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Sunduğumuz tüm hizmetlerde ekonomik ve indirimli fiyatları sunarız. Özelikle Ataşehir nakliyat ücretlerinde en profesyonel teklifi veriyoruz. Fakat yazılı olarak size bunu bildirmemiz doğru olmaz. Bu yüzden 0532 308 58 13 yada 0537 773 21 18 adreslerinden bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Nakliyat sektöründe ücretsiz ekspertiz ; firmanın taşınacak evin eşyalarını görmesi ve buna dayanarak rapor ve fiyat teklifi sunması olayına verilen isimdir. Bu hizmet firmamız tarafından ücretsiz olarak size sunulur. Bu hizmeti almak sağlıklı fiyat teklifi ve daha garantili bir hizmet almak için en ideal yöntemdir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM